DF13E-20DP-1.25V(52)
MFR.Part #
DF13E-20DP-1.25V(52)
JLCPCB Part #
C20076644
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1.25mm 1.25mm 10 150V 1A 2 20P 2x10P Brass Gold Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS