DF13EA-20DP-1.25V(52)
MFR.Part #
DF13EA-20DP-1.25V(52)
JLCPCB Part #
C2911200
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1.25mm 1.25mm 10 150V 1A 2 20P 2x10P Brass Gold PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS