DF13C-2P-1.25V(51)
MFR.Part #
DF13C-2P-1.25V(51)
JLCPCB Part #
C17644483
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P Brass PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS