DF13C-15P-1.25V(76)
MFR.Part #
DF13C-15P-1.25V(76)
JLCPCB Part #
C17591252
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P Brass Gold PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS