DF13C-10P-1.25V(75)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13C-10P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17211277
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 150V 1A 1x10P Brass PA Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS