DF13B-7P-1.25V(51)
MFR.Part #
DF13B-7P-1.25V(51)
JLCPCB Part #
C17586740
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x7P 7 7P Brass PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS