DF13B-15P-1.25V(75)
MFR.Part #
DF13B-15P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17516233
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P Brass PA Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS