DF13B-14P-1.25V(75)
MFR.Part #
DF13B-14P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17562522
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 14 14P 150V 1A 1x14P Brass PA Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS