DF13A-4P-1.25H(75)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13A-4P-1.25H(75)
JLCPCB Part #
C17589509
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x4P 4 4P Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS