DF13A-2P-1.25H(76)
MFR.Part #
DF13A-2P-1.25H(76)
JLCPCB Part #
C17618449
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P Brass Gold PA Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS