DF13A-15P-1.25H(76)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13A-15P-1.25H(76)
JLCPCB Part #
C17643157
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P Brass Gold PA Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS