DF13A-14P-1.25H(76)
MFR.Part #
DF13A-14P-1.25H(76)
JLCPCB Part #
C17453448
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 14 14P 150V 1A 1x14P Brass Gold PA Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS