DF13A-12P-1.25H(51)
MFR.Part #
DF13A-12P-1.25H(51)
JLCPCB Part #
C17591890
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass Surface Mount, Right Angle SMD Wire To Board Connector ROHS