DF13A-11P-1.25H(51)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13A-11P-1.25H(51)
JLCPCB Part #
C17501251
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 11 11P 150V 1A 1x11P Brass Surface Mount, Right Angle SMD Wire To Board Connector ROHS