DF12NB-30DS-0.5V(51)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF12NB-30DS-0.5V(51)
JLCPCB Part #
C5148308
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 2 300mA 30P 50V Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS