A2-6PA-2.54DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A2-6PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C6114302
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 1 2.54mm 200V 3A 6P Black Brass Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS