A2-10PA-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A2-10PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C6486797
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 1 10P 2.54mm 200V 3A Black Brass Right Angle Tin Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS