A1-40PA-2.54DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A1-40PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C5570477
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 3A 40P Black Brass Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS