A1-34PA-2.54DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A1-34PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C6422903
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 34P 3A Black Brass Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS