A1-24PA-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A1-24PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C5570468
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 24P 3A Black Brass Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS