GVT1A107M0506CNVC
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
GVT1A107M0506CNVC
JLCPCB Part #
C2983401
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 3000hrs@105℃ 45mA@120Hz 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS