GVE1E107M0606CNVC
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
GVE1E107M0606CNVC
JLCPCB Part #
C2983551
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 140mA@100kHz 1Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS