CD2881061HM0511VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD2881061HM0511VFL
JLCPCB Part #
C7493828
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 50V 5mm Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS