CD110477M1A0607VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD110477M1A0607VFL
JLCPCB Part #
C7499930
Package
Plugin,D6xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 210mA@100kHz 470uF 6mm 7mm Plugin,D6xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS