CD1104762GM1626VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD1104762GM1626VFL
JLCPCB Part #
C7493879
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 26mm 400V 47uF ±20% Plugin,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS