CD1104752GM0812VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD1104752GM0812VFL
JLCPCB Part #
C7493822
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 4.7uF 400V 8mm Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS