CD110107M2G1832VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD110107M2G1832VFL
JLCPCB Part #
C7499972
Package
Plugin,D18xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 32mm 400V ±20% Plugin,D18xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS