3.GL.2G6R8M1013T8899
Extended
Manufacturer
HOWLET
MFR.Part #
3.GL.2G6R8M1013T8899
JLCPCB Part #
C2976006
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 400V 5.3mm 6.8uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS