TS-1110U2-052C
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TS-1110U2-052C
JLCPCB Part #
C2939217
Package
SMD-4P,6.7x6.5mm
Description
5.2mm 6.5mm 6.7mm J-Lead No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.7x6.5mm Tactile Switches ROHS