TS-1101-050E 全黑
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TS-1101-050E 全黑
JLCPCB Part #
C2939212
Package
SMD,6x3.6mm
Description
1.6N 12V 3.6mm 30,000 cycles 50mA 6mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x3.6mm Tactile Switches ROHS