TC-06121-050E-01
MFR.Part #
TC-06121-050E-01
JLCPCB Part #
C22394149
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-25℃~+85℃ 12V 12mm 12mm 2.5N 50,000 cycles 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS