TC-06104FSB-043E
MFR.Part #
TC-06104FSB-043E
JLCPCB Part #
C4355208
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 4.3mm 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing IP67 No Round Button SPST Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS