TC-00100-043E
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
TC-00100-043E
JLCPCB Part #
C2939589
Package
Plugin,7.5x6.2mm
Description
12V 4.3mm 50mA 6.2mm 7.5mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件,7.5x6.2mm Tactile Switches ROHS