PH1257-WT-11
MFR.Part #
PH1257-WT-11
JLCPCB Part #
C2939390
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 1.25mm 11 11P 17.05mm 1x11P 4.05mm 4.32mm Beige LCP PH Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS