PH1257-LT-02
MFR.Part #
PH1257-LT-02
JLCPCB Part #
C2939396
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 1x2P 2 2P 4.25mm 4.73mm 5.08mm Beige LCP PH Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS