PH1250-LT-09
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
PH1250-LT-09
JLCPCB Part #
C2939433
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 16.1mm 1x9P 3.92mm 5.5mm 9 9P Beige Brass LCP PH Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS