HY103K30LAXLX
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
HY103K30LAXLX
JLCPCB Part #
C2913545
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS