HMPS630P22K0N200A
MFR.Part #
HMPS630P22K0N200A
JLCPCB Part #
C2913542
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS