HMPB1K2S22J0I200A
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
HMPB1K2S22J0I200A
JLCPCB Part #
C2913526
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.25kV 22nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS