HMKP3A1W22K0N201A
MFR.Part #
HMKP3A1W22K0N201A
JLCPCB Part #
C2913514
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS