HMKP3A1S68K0F202A
MFR.Part #
HMKP3A1S68K0F202A
JLCPCB Part #
C2913503
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS