HMKP3A1S22K0D200A
MFR.Part #
HMKP3A1S22K0D200A
JLCPCB Part #
C2913497
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS