HMKP3A1S10K0F200A
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
HMKP3A1S10K0F200A
JLCPCB Part #
C2913493
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS