HMEF400P33J4F300A
MFR.Part #
HMEF400P33J4F300A
JLCPCB Part #
C2913459
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS