HMEF400P22J4F80A
MFR.Part #
HMEF400P22J4F80A
JLCPCB Part #
C2913458
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 400V ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS