HMEF400P22J0D200A
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
HMEF400P22J0D200A
JLCPCB Part #
C2913455
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS