ESK250S10JAC2000
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
ESK250S10JAC2000
JLCPCB Part #
C2913425
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 250V ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS