30TS-063H
Extended
Manufacturer
HOLLY
MFR.Part #
30TS-063H
JLCPCB Part #
C377311
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 12mm 350V 4mm 6.3A 63A@250VAC Glass Tube Fuse 插件,D4xL12mm Disposable fuses ROHS