W1252120-5PW2431
MFR.Part #
W1252120-5PW2431
JLCPCB Part #
C42382881
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.25mm 125V 1A 1x5P 3.6mm 5 5.25mm 5P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS