W1251100-6PR2123
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W1251100-6PR2123
JLCPCB Part #
C47665749
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 4.7mm 6 6P 9.3mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS